گوشیهای ارزانقیمت جدید نوکیا به بازار می آید

شرکت نوکیا برای تداوم بقای خود در بازار از تولید گوشیهای جدید ارزانقیمت به نامهای سی ۲۱، سی ۲۱ پلاس و سی ۲ نسخه دوم اطلاع داده است.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از گیزمودو، گوشی سی ۲۱ تنها ۹۹ یورو و گوشی سی ۲۱ پلاس صرفا ۱۹۰ یورو قیمت دارد و قیمت مدل سی ۲ نسخه دوم هم کمتر از این ارقام خواهد بود.
علیرغم قیمت کم این گوشیها امکانات قابل توجهی دارند. بعنوان مثال، سی ۲۱ با ۸.۸ میلیمتر ضخامت و ۱۹۵ گرم وزن دارای نمایشگر ۶.۵ اینچی فوق دقیق و پردازنده Unisoc SC۹۸۶۳A است. این پردازنده ۲۸ نانومتری و هشت هسته ای نخستین بار در سال ۲۰۱۸ ارائه شد.
از جمله دیگر امکانات این گوشی میتوان به ۲ یا ۳ گیگابایت رم، ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت رام و امکان افزودن حافظه اس دی اشاره نمود. دوربین های ۸ و ۵ مگاپیکسلی در پشت و جلو دیگر قابلیت گوشی مورد اشاره است. باتری این گوشی ۳۰۰۰ میلی آمپری است و سنسور اثرانگشت هم برای آن در نظر گرفته شده است. سیستم عامل این گوشی اندروید ۱۱ است.
گوشی سی ۲۱ پلاس دارای باتری ۴۰۰۰ یا ۵۰۵۰ میلی آمپری به انتخاب مشتری و نمایشگر فوق دقیق ۶.۵ اینچی است. دو دوربین ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی در پشت، ۱۷۸ گرم وزن و مقاومت در مقابل آب مزیت دیگر این گوشی است. زمان دقیق عرضه این گوشیها هنوز اعلام نشده است.

منبع:

دسته‌ها