مایکروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

خرید بک لینک: بگفته ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت این شرکت در کوشش برای طراحی نسل جدیدی از ویندوز است و می خواهد خاصیت های آنرا در آینده نزدیک بیان کند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از انگجت، وی با حضور در نشست بیلد ۲۰۲۱ در این مورد گفته است: به زودی ما تعدادی از مهم ترین بروزرسانی های ویندوز را به اشتراک می گذاریم تا فرصت های اقتصادی بزرگ تری را در دسترس توسعه دهندگان و خالقان ابزار و نرم افزارها قرار دهیم.
نادلا تصریح کرده که خود در حال بررسی و آزمایش تعدادی از مهم ترین خاصیت های نسل جدید سیستم عامل ویندوز است و این کار را ظرف چند ماه آتی انجام خواهد داد. وی افزوده است: من کاملاً در مورد قابلیت های این ویندوز تازه هیجان زده هستم.
مدیر عامل مایکروسافت ادامه داده است: ما فرصت های بیشتری را برای تمامی توسعه دهندگان ویندوز خلق خواهیم کرد و به هر فرد خلاقی امکان خواهیم داد تا از این پلت فرم به شکلی آزادانه استفاده نماید و اپلیکیشن های مدنظر خودرا بسازد و توزیع کند.
نادلا همین طور از به روزشدن فروشگاه آنلاین مایکروسافت آگاهی داد و گفت این فروشگاه در زمینه توزیع نرم افزارها از انعطاف بیشتری برای توسعه دهندگان برخوردار خواهد شد و شرکتها خواهند توانست سیستم پرداخت خودرا برای خریدهای درون برنامه های اپلیکیشن های خود مورد استفاده قرار دهند.

منبع:

دسته‌ها