با ۴ دوربین اصلی؛ ارزان ترین گوشی نسل پنجم سامسونگ رونمایی گردید

خرید بک لینک: سامسونگ از گوشی گلکسی ای ۴۲ خود رونمایی کرده که ارزان ترین گوشی نسل پنجم تولید شده توسط این شرکت شمرده می شود.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از انگجت، این گوشی که فعلاً نمونه اولیه آن تولید شده دارای نمایشگر ۶.۶ اینچی از نوع Super AMOLED است.
این گوشی همین طور دارای چهار دوربین اصلی است. این در حالیست که سامسونگ معمولاً گوشیهای خودرا به همراه سه دوربین اصلی تولید و عرضه می کند. در مورد کیفیت و دقت این دوربین ها و همین طور دوربین سلفی این گوشی هنوز خبری منتشر نشده است.
قرار است گوشی A۴۲ ۵G اواخر سال جاری میلادی به بازار ارائه شود. باتوجه به میان رده بودن این گوشی و پایین تر بودن کیفیت آن در مقایسه با گوشیهای A۵۱ ۵G و A۷۱ ۵G پیش بینی می شود قیمت این گوشی نسل پنجم کمتر از ۵۰۰ دلار باشد. لازم به ذکر است که دو گوشی نسل پنجم مورد اشاره به ترتیب ۵۰۰ و ۶۰۰ دلار قیمت داشته اند.

سامسونگ یک تبلت جدید به نام گلکسی تب ای ۷ را هم عرضه نموده که دارای نمایشگر ۱۰.۴ اینچی با نسبت نمایشگر به بدنه ۸۰ درصد و بلندگوهای دالبی اتمز است. در این تبلت که قابلیت نصب سیمکارت را هم دارد از پردازنده ای ۴۲ استفاده شده است. قیمت و زمان ارائه عمومی این تبلت هنوز اعلام نشده است.

منبع:

دسته‌ها