با توجه به شیوع ویروس کرونا؛ امکان یافتن پزشک مجازی با خدمات نقشه و جستجوی گوگل

خرید بک لینک: گوگل می خواهد به کاربران امکان دهد تا با بهره گیری از خدمات جستجو و نرم افزار نقشه این شرکت برای شناسایی پزشکان در دسترس بطور مجازی اقدام نمایند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از سی ان بی سی، گوگل در تلاش است با همکاری پزشکان مختلف در آمریکا دسترسی به خدمات این افراد را به صورت مجازی و ازراه دور ممکن کند تا در شرایط قرنطینه کاربران بتوانند بوسیله تلفن و مکالمات ویدئویی خدمات پزشکی دریافت کرده و برای رفع مشکلات خود اقدام نمایند.
گوگل می گوید باتوجه به شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی الزامی میلیون ها نفر در سراسر آمریکا مراجعه حضوری به پزشکان کاهش یافته و مردم ترجیح می دهند به صورت مجازی از خدمات پزشکی استفاده کنند. پس این شرکت می خواهد به افراد نیازمند به خدمات درمانی امکان دهد بدون ترک خانه هایشان به خدمات مختلف پزشکی دسترسی یابند.
از این پس مشخصات پزشکانی که به صورت مجازی به بیماران خدمات تلفنی یا ویدئو کنفرانس ارائه می دهند در جستجوگر گوگل و در نرم افزار نقشه آن در دسترس خواهد بود و اگر کاربران عبارت هایی مانند مراقبت درمانی فوری در نزدیکی من یا کلینیک های سرپایی را در گوگل جستجو کنند، اطلاعات مذکور را مشاهده خواهند کرد.

منبع:

دسته‌ها