با افزوده شدن لنزهای ویژه؛ گوشیهای قدرتمند شیوآمی رونمایی شدند

به گزارش خرید بک لینک شیوآمی از رونمایی از دو گوشی قدرتمند و تازه خود به نامهای می ۱۰ و می ۱۰ پرو اطلاع داده که مقرر است بزودی در بازارهای اروپایی عرضه شوند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از جی اس ام آرنا، می ۱۰ در دو مدل با ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی به ترتیب به قیمت ۷۹۹ و ۸۹۹ یورو عرضه می شود. اما گوشی می ۱۰ پرو با هشت گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۹۹۹ یورو قیمت دارد.
مدل می ۱۰ دارای نمایشگر ۶.۶۷ اینچی خمیده از نوع AMOLED بوده و دقت نمایشگر آن هم تمام اچ دی است. نرخ تازه سازی صفحه ۹۰ هرتز و دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی همچون دیگر امکانات این گوشی است که به سنسور اثر انگشت هم مجهز شده است.
پردازنده استنپ دراگون ۸۶۵ با مودم نسل پنجم ایکس ۵۵ و هم دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی با دقت فیلم برداری ۸K همچون امکاناتی است که در هر دو گوشی وجود دارد.

مهم ترین تفاوت این دو گوشی در افزوده شدن لنز ۸ مگاپیکسلی تله فوتو با قدرت زوم ۱۰ برابر و هم یک لنز تله ۱۲ مگاپیکسلی با قدرت زوم ۲ برابر به گوشی می ۱۰ پرو است. البته در این گوشی یک لنز عریض ۲۰ مگاپیکسلی هم وجود دارد. البته برای گوشی می ۱۰ هم علاوه بر لنز اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی سه لنز دیگر ۱۳، ۲ و ۲ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است.
تفاوت دیگر این دو گوشی در باتری های آنهاست. می ۱۰ و می ۱۰ پرو به ترتیب دارای باتری های ۴۷۸۰ و ۴۵۰۰ میلی آمپری هستند. هر دو گوشی دارای قابلیت شارژ سریع هم هستند که این خصوصیت در گوشی می ۱۰ پرو قوی تر است. عرضه این دو گوشی در بازارهای جهانی از اواسط آوریل شروع می شود.

دسته‌ها