به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه؛ پویش این الفاطمیون در فضای مجازی افتتاح شد

خرید بک لینک: پویش این الفاطمیون به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از طرف ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در فضای مجازی بوجود آمد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از ستادعمره و عتبات دانشگاهیان، پویش «این الفاطمیون» به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از طرف ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در فضای مجازی بوجود آمد.
بنابراین گزارش، در این پویش کاربران فضای مجازی، باید تصویر مزین به عبارت «این الفاطمیون» که برگرفته از روایتی از پیامبر اکرم (ص) است، بعنوان تصویر پروفایل خود قرار دهند و بعد از آن جهت شرکت در قرعه کشی عدد ۱۸ را در شبکه اجتماعی تلگرام، به شماره ۰۹۳۰۰۰۲۵۴۲۵ ارسال نمایند تا از هدایای ویژه این طرح بهره مند شوند.
همچنین علاقه مندان می توانند، این تصویر را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کنند و جهت شرکت در این قرعه کشی، صفحه اینستاگرام لبیک به آدرس labbayk.ir را تگ کنند.
هدف از برگزاری این پویش، همصدایی و همراهی علاقمندان و پیروان دوده (ع) حول محور حضرت زهرا(س) و رساندن این پیام به گوش دیگر کاربران در فضای مجازی است که پیروان حضرت زهرا(س) بر طبق وعده خداوند در روز قیامت، در آتش جهنم نخواهند سوخت.
عبارت «این الفاطمیون» برگرفته از مضمون روایتی است که پیامبر اسلام(ص) به درخواست سلمان فارسی درباب مقام شامخ حضرت فاطمه زهرا(س) فرمودند که «حضرت زهرا(س) در عرصه قیامت ظاهر می شود، در صورتیکه سوار بر ناقه ای از نور است.
وقتی که از صحرای قیامت عبور می کند، جبرئیل طرف راست و میکائیل طرف چپ اوست. حضرت علی(ع) دهانه ناقه ای که حضرت زهرا(س) بر آن سوار است را می گیرد و حسن(ع) و حسین(ع) پشت سر ایشان حرکت می کنند و خدای بزرگ محافظ و نگهبان این بانوست. وقتی که حضرت زهرا(س) از عرصه قیامت عبور می کند و به وسط صحرای محشر می رسد، ندایی از جانب خدای متعال می رسد و به عموم خلق گفته می شود چشمهایتان را ببندید و سرهایتان را پایین بیندازید.
خدای متعال خطاب به فاطمه(س) می فرماید: «یا فاطمه! خواست و آرزویت چیست؟»
حضرت فاطمه(س) خطاب به حضرت حق می فرمایند: «خدایا! تو آرزوی من هستی. از تو درخواست می کنم دوستان من و دوستان عترت من و خانواده من را به آتش غضبت نسوزانی».
حضرت حق در پاسخ به حضرت فاطمه(س) می فرماید: «یا فاطمه! به عزت و جلالم قسم، به بزرگی مکان و منزلتم قسم، که دو هزار سال پیش از خلقت آسمان و زمین که هنوز آسمان و زمین را خلق نکرده بودم، قسم خورده ام که دوستان تو و دوستان ذریه ات و آنها که فاطمی هستند را در آتش غضب خویش نسوزانم».
براین اساس، کاربران می توانند تا۱۴ بهمن ماه، ما را در این پویش همراهی کنند، ان شاءالله ما هم از فاطمیون باشیم.

منبع:

دسته‌ها