با حضور وزیر ارتباطات؛ دومین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگر حوزه فاوا

خرید بک لینک: دومین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگرحوزه فاوا با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آذر ماه انجام می شود.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر، دومین جشنواره ملی پژوهشگران برتر حوزه فاوا با معرفی چهره برگزیده پژوهشی حوزه فاوا و پژوهشگر برتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاه های وابسته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آذر ماه سال جاری در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام می شود.
مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا ۳۰ آبان ۱۴۰ است و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی https: //www.itrc.ac.ir/researchweek مراجعه نمائید.
سال گذشته به مناسبت هفته پژوهش نخستین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه ICT در سطح وزارت خانه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد که امسال دومین جشنواره ملی و در سطح کل کشور انجام می شود.
برای برگزاری این جشنواره در سطح کشور، فراخوان های مختلفی به دانشگاه ها، پژوهشگاه ها به شرکت های تابع وزارت و… داده شده است و علاقه مندان و پژوهشگرهای برتر می توانند به سایت مراجعه و پس از تکمیل فرم مورد بررسی هیأت داوران قرار بگیرند.

منبع:

دسته‌ها