از سوی یک شرکت چینی؛ ابداع هوش مصنوعی که به همه نرم افزارها اضافه می شود

به گزارش خرید بک لینک، یک شرکت چینی امروز از مدل هوش مصنوعی مولد خود رونمایی کرده که قدرت چت بات های مختلف را تقویت می کند و در آینده نزدیک در همه برنامه های این شرکت ادغام خواهد شد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از رویترز، این مدل بزرگ هوش مصنوعی که Tongyi Qianwen نامیده می شود، پیش نویس دعوت نامه های اداری و تجاری و.. را آماده کرده، برای انواع سفرها برنامه ریزی می کند و در مورد انواع آرایش و گریم برای فیلم برداری سفارش هایی عرضه می کند.
Tongyi Qianwen در ابتدا با DingTalk، اپلیکیشن پیام رسانی حرفه ای علی بابا ادغام می شود و میتوان از آن برای خلاصه کردن یادداشت های جلسات، نوشتن ایمیل ها و پیش نویس پیشنهادهای تجاری استفاده نمود. این ابزار همینطور به Tmall Genie، دستیار صوتی علی بابا اضافه خواهد شد.
دانیل ژانگ، مدیر عامل شرکت علی بابا در یک رویداد پخش زنده در این مورد اظهار داشت: این فناوری “تغییرات بزرگی در نحوه تولید، روش کار و زندگی ما ایجاد خواهد نمود. مدلهای هوش مصنوعی مانند Tongyi Qianwen ابزار بزرگی برای محبوب تر کردن هوش مصنوعی در آینده هستند.”
واحد کلود یا ابری می خواهد تا Tongyi Qianwen را در دسترس مشتریان قرار دهد تا آنها بتوانند مدلهای زبان بزرگ سفارشی خویش را بسازند. ثبت نام جهت استفاده از Tongyi Qianwen از روز جمعه شروع شده است.

منبع:

دسته‌ها