وزیر ارتباطات : پخش بازی های جام جهانی بوسیله سکوهای داخلی

به گزارش خرید بک لینک، وزیر ارتباطات اظهار داشت: امسال با تدبیر خوب سازمان صدا و سیما پخش زنده بازی های جام جهانی غیر از تلویزیون و رادیو بوسیله سکوهای داخلی هم صورت گرفت.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر، عیسی زارع پور در کانال شخصی خود در یک پیامرسان بومی نوشت: امسال با تدبیر خوب سازمان صدا و سیما پخش زنده بازی های جام جهانی غیر از تلویزیون و رادیو بوسیله سکوهای داخلی هم صورت گرفت. من هم به اتفاق برخی از معاونین بوسیله تلوبیون بازی را در اتاق جلسات وزارتخانه دیدیم. انصافاً کیفیت تصویر هم خوب بود.
البته ارائه این کیفیت نتیجه زحمات چند هفته اخیر همکارانم در بخش های مختلف وزارتخانه و نیز همکاری اپراتورها ی مخابراتی بوده تا دیدن این تصاویر برای هموطنان عزیز تجربه خوبی را رقم بزند. افزایش ظرفیت نقاط تبادل ترافیک اینترنت (IXps) در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد حل مشکل اشباع (congestion) بین اپراتورها، افزایش منابع پردازشی مورد نیاز سکوهای پخش زنده و چندین اقدام دیگر همچون کارهایی بود که در طول این مدت انجام شد.
خوشحالم که اعلام کنم در حین بازی ایران و انگلیس، ترافیک داخل کشور بیش از ۱۵۰۰ گیگا بیت بر ثانیه افزوده شد و رکورد جدیدی در این عرصه ثبت گردید.
ما تا پایان بازی های جام جهانی در کنار هموطنان عزیز هستیم و تلاشمان این است با پایش و ارتقای مداوم زیر ساخت های ارتباطی کشور تجربه کاربری خوبی را برای هموطنان عزیز در طول مشاهده بازی های جام جهانی رقم بزنیم.
خوشحال میشوم همینجا تجربیات خودتون رو دراین زمینه با من به اشتراک بگذارید.

منبع:

دسته‌ها