گوشی مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل بیمه می شود

به گزارش خرید بک لینک، شاتل موبایل در جهت بهبود زنجیره ارزش خدمات مشترکین سیمکارت های خود، امکان بهره‏ مندی از بیمه آنلاین گوشی تلفن همراه با تخفیف ویژه را برای مشترکین سیمکارت های خود فراهم نمود.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر، این اپراتور طی تفاهم نامه ای با سرویس «بیمه دیجیتال من» این امکان را فراهم نموده تا مشترکین سیمکارت هایش بتوانند از تخفیف ۲۵ درصدی بیمه پارسیان ویژه شاتل موبایلی ها استفاده و گوشی تلفن همراه خویش را به صورت آنلاین بیمه کنند.
تمامی برندهای گوشی تلفن همراه مشمول این بیمه می شوند و دارندگان آن می توانند برای مواردی همچون پوشش سرقت به صورت کلی حتی زورگیری یا کیف قاپی با تایید مراجع انتظامی و قضایی، صدمه های فیزیکی شامل شکستگی فیزیکی، آتشسوزی، آب دیدگی و نفوذ مایعات، نوسانات ولتاژ برق و نظایر آن؛ از خدمات بیمه گوشی تلفن همراه شاتل موبایل استفاده نمایند.
مشترکین سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل می توانند با رفتن به پنل «مدیریت حساب اینترنتی» یا اپلیکیشن شاتل موبایل و ورود به بخش «سرویس های خدماتی» کد تخفیف ۲۵ درصدی در ارتباط با خدمات «بیمه دیجیتال من» را دریافت نمایند.
شاتل‏ موبایل تنها اپراتور تلفن همراه ایران است که امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم کارت‏ های خود فراهم نموده و با تحلیل مداوم شبکه‏ های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، با کیفیت ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به‏ صورت کاملا هوشمند انتخاب می کند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیمکارت با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت https: //shatelmobile.irمراجعه کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

منبع:

دسته‌ها