ارائه تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی همراه اول برای حجاج

خرید بک لینک: با فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، همراه اول از ارائه تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی رومینگ بین الملل برای کاهش هزینه های ارتباطی زوار خانه خدا آگاهی داد.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در امتداد رفاه حال و کاهش هزینه ارتباطی زوار خانه خدا، همراه اول تعرفه های ویژه و بسته های استثنایی رومینگ بین الملل را در روزهای حج امسال جهت استفاده در کشور عربستان ارائه کرده است. امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با بهره گیری از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می گویند و لازم است مشترکان حتما پیش از سفر با بهره گیری از کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۱ مربع» نسبت به فعالسازی سرویس رومینگ بین الملل خود اقدام نمایند. تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول از تاریخ ۲۱ خرداد تا ۷ مرداد ۱۴۰۱ که مصادف با ایام تشرف است، می توانند برای مدیریت و کاهش هزینه های ارتباطی خود، با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول یا اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۳۴ مربع» مبادرت به خرید و فعالسازی بسته های ویژه حج کنند. اقوام، دوستان و خانواده های حجاج که در ایران حضور دارند نیز در هر زمان می توانند نسبت به خرید این بسته ها برای مسافران شان در کشور عربستان اقدام نمایند. باتوجه به طرح ها و بسته های استثنایی تدارک دیده شده ویژه این ایام، استفاده از «سیمکارت ایرانی» با بسته های رومینگ بین الملل، به صرفه تر از سیم کارت های عربستانی است و اپراتور اول پیشنهاد کرده حجاج از سیم کارت های همراه اول خودشان در عربستان استفاده کنند.

بسته ویژه ای که از ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ با قابلیت یکبار فعالسازی در دسترس حجاج قرار می گیرد، ۱.۵ گیگابایت دیتا به قیمت ۱۸۰ هزار تومان با مدت اعتبار ۶۰ روز از زمان فعالسازی است که حتی پیش از سفر هم به آسانی می توان بوسیله درگاه فروشگاه آنلاین همراه اول خریداری کرد. همین طور ۴ بسته دیگر با مشخصات «۵۰۰ مگابایت دیتا»، «۳ گیگابایت دیتا + ۱۰ دقیقه مکالمه هدیه»، «۱۰ گیگابایت دیتا + ۱۵ دقیقه مکالمه هدیه» و «۳۰ گیگابایت دیتا + ۳۰ دقیقه مکالمه هدیه» نیز طراحی شده که مشترکان همراه اول می توانند با بهره گیری از هدیه مکالمه با شماره های ایران یا عربستان تماس بگیرند و همین طور به تماسهای از مقصد ایران و کشور عربستان پاسخ دهند. با بهره گیری از بسته های اینترنت رومینگ بین الملل، همه امکانات ارتباطی همچون مکالمه و تماس تصویری با پیامرسان ها، دسترسی امن به پرتال های بانکی، درگاه های دولتی و اپلیکیشن های ایرانی برای حجاج مهیا است. لازم به ذکر است که مشترکان، شرکتها و سازمان ها می توانند این بسته ها را از ایران برای مسافران یا نمایندگان خود خریداری کنند؛ برای اینکه با خرید این بسته ها، سرویس رومینگ مشترک موردنظر نیز فعال می شود. اپراتور اول همین طور تاکید کرده که روشن کردن گوشی و دریافت پیامک در سرویس رومینگ بین الملل هزینه ندارد.

منبع:

دسته‌ها