انتشار در قالب یک آلبوم؛ همایون شجریان از گاه فراموشی خواند

همایون شجریان که طی هفته های گذشته برای برگزاری تور کنسرت در چند کشور اروپایی حضور پیدا کرده بود، از انتشار قریب الوقوع آلبوم تازه اش به نام گاه فراموشی به آهنگسازی فردین خلعتبری اطلاع داد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر، تازه ترین همکاری مشترک همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی و فردین خلعتبری از آهنگسازان کشورمان با عنوان «گاه فراموشی» بزودی پیش روی مخاطبان قرار داده می شود.
همایون شجریان در توضیح این آلبوم که مقرر است با حمایت یک مجموعه صنعتی منتشر شود، آورده است: «این شنیدن دیدنی است / آلبوم موسیقی «گاه فراموشی» تازه ترین همکاری هنری همایون شجریان و فردین خلعتبری است که اردیبهشت ماه [سال ۱۴۰۱] منتشر خواهد شد. نوازندگان این آلبوم «بی ون مه یر»، «کلاوس گزینگ»، «کارلو نیدرهاوزر» و «فردریک ژیل» هستند و فردین خلعتبری این قطعات را روی سروده های تصنیف کرده است.
این قصه و همکاری ماندگار است، با ما همراه باشید و منتظر خبرهای بعدی از این همکاری هنری بمانید.

همایون شجریان خواننده، فردین خلعتبری تهیه کننده و آهنگساز و شاعر، رامین صدیقی مشاور تهیه کننده، سحر فروزان مشاور تهیه کننده، رضا موسوی مدیر هنری، کاوه عابدین و فرانس شادن صدابرداران عوامل اجرایی این آلبوم موسیقی را می سازند که ضبط آن در کشورهای ایران و اتریش صورت گرفته است.
همایون شجریان و فردین خلعتبری طی سالهای گذشته فعالیتهای مستمری را با یکدیگر داشته اند که از آن جمله میتوان به انتشار آلبوم «امشب کنار غزل های من بخواب» روی اشعار مرحوم افشین یداللهی و خوانش چند تک آهنگ برای سریال ها و آثار صوتی اشاره نمود.

منبع:

دسته‌ها