اپل و برودکام از جریمه ۱ و یک دهم میلیارد دلاری جان به در بردند

خرید بک لینک: یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا حکم قبلی یک دادگاه که اپل و برودکام را موظف به پرداخت غرامتی ۱.۱ میلیارد دلاری به دانشگاه کل تک کانادا می کرد، رد کرد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از رویترز، علت صدور این حکم بر ضد شرکت اپل و برودکام نقض حق اختراع طرف کانادایی در زمینه استفاده از فناوری وای فای بود.
این دادگاه خواهان برگزاری یک جلسه جدید بررسی مبحث شده است تا خسارات وارده به کل تک مجدداً بررسی و ارزیابی شود.
دادگاه استیناف ایالات متحده در این حوزه تصریح کرده که جریمه اعلام شده در ژانویه ۲۰۲۰ توسط هیئت منصفه فدرال در لس آنجلس در مورد یکی از بزرگترین پرونده های ثبت اختراع، “از نظر قانونی غیرقابل حمایت” است. در عین حال یافته های هیئت منصفه در خصوص این که اپل و برودکام دو حق ثبت اختراع کل تک را نقض کرده اند تأیید شده است.
دادگاه استیناف به این مورد هم رسیدگی می کند که آیا دو شرکت مذکور حق اختراع سومی را نقض کرده اند یا نه. کل تک در ماه می ۲۰۱۶ از اپل و برادکام شکایت کرده و مدعی شده بود که میلیونها آیفون، آی پد، ساعت اپل و سایر دستگاه هایی که از تراشه های برودکام استفاده می نمایند، حق ثبت اختراع آن در ارتباط با یک فناوری انتقال داده را نقض کرده اند.
هیئت منصفه در حکم اولیه اپل را به پرداخت ۸۳۷.۸ میلیون دلار و برودکام را به پرداخت ۲۷۰.۲ میلیون دلار دیگر محکوم کرده بود.

دسته‌ها