بررسی خرید ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت در اروپا

رگولاتوری ضد انحصار اتحادیه اروپا از بررسی دقیق خرید ۱۶ میلیارد دلاری مایکروسافت اطلاع داده تا نگرانی های رقبای مایکروسافت در این حوزه برطرف شود.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از رویترز، شرکت Nuance Communications در زمینه عرضه خدمات نسخه برداری از متون مختلف فعالیت می کند و رگولاتوری ضد انحصار اتحادیه اروپا از مشتریان این شرکت و هم رقبای آن در مورد دغدغه هایشان در صورت نهایی شدن این خرید پرسش هایی را مطرح کرده است.
مایکروسافت این خرید را در آوریل نهایی کرده بود و انتشار این خبر با واکنش منفی خیلی از فعالان بازار فناوری روبرو شده بود.
پس از بررسی موضوع، وزارت دادگستری ایالات متحده در ماه ژوئن و کمیسیون رقابت استرالیا در ماه اکتبر اعلام نمودند که با این خرید مخالفت نخواهند کرد. این شرکت ها ماه گذشته خواهان تأیید خرید مذکور از جانب دفتر رقابت کمیسیون اروپا شدند و این دفتر تا ۲۱ دسامبر فرصت دارد تا این معامله را تأیید کند یا تحقیقات گسترده تری را آغاز کند.
این دو شرکت انتظار داشتند که این معامله را تا آخر سال جاری میلادی نهایی کنند، اما ماه گذشته اعلام نمودند که امکان دارد جدول زمانی تغییر کرده و این کار به اوایل سال آینده موکول گردد. فناوری رونویسی شرکت Nuance Communications در میان پزشکان و مراکز تماسی که می خواهند روند یادداشت برداری را خودکار کنند، محبوب است.

منبع:

دسته‌ها