ابزار تازه توئیچ برای شناسایی کاربران متخلف

سایت بازی زنده توئیچ متعلق به آمازون ابزار تازه ای را به کار گرفته که شناسایی کاربرانی را ممکن می کند که تلاش می کنند به زور وارد کانال هایی شوند که از آنها حذف شده اند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از رویترز، ابزار مورد اشاره که ابزار شناسایی کاربران مشکوک نام دارد، با مشخص کردن کاربران متخلف که به دلیلهای مختلف از کانال های مختلف بازی حذف شده اند به مدیران و خالقان کانال ها امکان می دهد تا در مورد ورود یا عدم ورود این افراد تصمیم بگیرند.
توئیچ بارها به سبب بی توجهی به ضرورت مسدود کردن دسترسی کاربران متخلف به کانال های بازی مورد انتقاد قرار گرفته بود. این سایت به طور معمول توجهی به تخلفات کاربران خود که از آن بعنوان ابزاری برای نفرت پراکنی، دشنام دادن و آزار دیگر کاربران استفاده می نمایند، نشان نمی دهد.
پلتفرم توئیچ که در بین کاربران بازی های ویدئویی محبوبیت دارد، این ابزار را برمبنای بازخوردهای دریافتی کاربران راه اندازی کرده است. آنان خواهان ابداع روشی بهتر برای مقابله با مهاجمان و افراد متخلف بودند.
آلیسون هافمن، مدیر محصولات سلامت جامعه توئیچ در مصاحبه ای در این مورد اظهار داشت: این ابزار برای حل مشکل اصلی ما یعنی آزار و اذیت هدفمند طراحی شده است. ما بوسیله صحبت با کاربران توئیچ در طول زمان شنیده بودیم که این یک مشکل دائمی برای آنها است.
ابزار مورد اشاره مبتنی بر هوش مصنوعی است و طراحی آن چند ماه طول کشیده است. این ابزار قادر به شناسایی خودکار انواع مشخصی از رفتار متخلفانه کاربران است و بطور خودکار بر روی کانال های بازی فعال می شود. اما غیرفعال کردن و تغییر تنظیمات آن نیز امکان دارد.

دسته‌ها