افشاگری در مورد اثرات مسموم فیسبوک در سنای آمریکا

خرید بک لینک: دو سناتور آمریکایی می گویند یک افشاگر هفته آتی در مورد تأثیرات مسموم فیسبوک بر روی کاربران جوان در سنای این کشور اظهارنظر خواهدنمود.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از رویترز، شهادت این افشاگر برای درک اثرات خطرناک پلت فرم فیسبوک بر روی کاربران جوان بسیار حیاتی توصیف شده است. وی در مورد این که چه زمانی فیسبوک از این مساله باخبر شده و برای حل این مشکل چه کاری انجام داده نیز اظهار نظر خواهدنمود.
ریچارد بلومنتال سناتور دموکرات و رییس کمیته فرعی هیأت تجاری سنا و مارشا بلاک برن سناتور جمهوری خواه و عضو کمیته فرعی مذکور این مساله را پیگیری کرده اند. بلاک برن در این مورد گفته است: فیسبوک باید پاسخگوی مسائل زیادی باشد؛ از چشم بستن بر اثرات منفی پلت فرم های خود بر روی سلامت روان جوانان تا ناتوانی آن برای مساعدت با پلیس برای مقابله با قاچاق، آزار خانگی و دیگر محتوای مضر.
روز گذشته اینستاگرام از زیرمجموعه های فیسبوک به سبب فشار نمایندگان کنگره و گروه های مدافع حقوق اطفال از راه اندازی خدمات ویژه کودکان که می توانست امنیت و حریم شخصی آنها را به خطر بیندازد، انصراف داد. فیسبوک در مورد این تحول تازه اظهارنظر نکرده است.

منبع:

دسته‌ها