تبدیل دوچرخه معمولی به دوچرخه برقی با یک کیت جدید

به گزارش خرید بک لینک یک کیت به نام ˮسوئیچˮ(Swytch) می تواند دوچرخه قدیمی شما را به یک دوچرخه برقی تبدیل کند.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، آیا در فکر خرید یک دوچرخه برقی هستید، اما نمی خواهید از دوچرخه قدیمی وفادار خود جدا شوید؟ حالا می توانید دوچرخه قدیمی خویش را با یک کیت ساده و با نصب آسان به یک دوچرخه برقی تبدیل کنید.
خرید این کیت، ارزان تر از خرید یک دوچرخه الکتریکی است و مزیت اضافی آن این است که ظاهر حجیم و خشن دوچرخه های برقی را هم ندارد.
اما این کیت مبدل چیست؟ این کیت، کوچکترین نوع از این کیت ها در بازار است و در واقع یک نوآوری بسیار هیجان انگیز است. این کیت به سادگی روی دوچرخه نصب می شود و برای اغلب مدلهای دوچرخه های کنونی قابل استفاده می باشد و وزن آن تنها ۳ کیلوگرم است.
این کیت کوچک با قابلیت نصب روی دوچرخه های کوهستان و دوچرخه های معمولی، تجربه یک دوچرخه سواری قدرتمند را به شما می دهد.
همینطور برای صاحبان دوچرخه های تاشو یک کیت مخصوص طراحی شده است که طراحی آن کمی متفاوت از نسخه استاندارد است اما نصب و عملکرد آن با نمونه عادی یکسان است.
همینطور همراه با این کیت، تمام قطعات و دستورالعمل های مورد نیاز عرضه می شود، ازاین رو هیچ ابزار اضافی برای نصب آن لازم نیست.

موتور اصلی این کیت به شکل بسته بندی شده در مغزیِ وسط چرخ است که جایگزین مغزیِ چرخ جلوی دوچرخه شما می شود.
هنگامی که مرکز چرخ جلوی دوچرخه شما با این موتور تعویض می شود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سنسور پدال را وصل کرده و باتری آنرا روی فرمان دوچرخه قرار دهید.
بعد از نصب میتوان سطح قدرت موردنظر را تنظیم و رکاب زدن را آغاز کرد. باقی کارها را این کیت مبدل انجام می دهد.
در حین حرکت، سنسور پدال نظارت می کند که آیا رکاب می زنید یا خیر. وقتی تشخیص دهد که درحال رکاب زدن هستید، قدرت مطلوب را برای تحویل به موتور محاسبه می کند و بمحض این که پدال زدن را متوقف کنید، این کیت به صورت خودکار قدرت موتور را بیشتر می کند.

برخلاف دوچرخه های برقی کنونی، این کیت مبدل بسیار سبک و همینطور بسیار سریع است. این کیت بدون احتیاج به افزودن کابل های اضافی به بدنه دوچرخه، تمام مزایای یک دوچرخه برقی را به شما می دهد.
این کیت مانند دیگر دوچرخه های برقی واقعاً در شیب های تند به کار می آید و صعود در مسیرهای شیب دار را به معنای واقعی کلمه آسان می کند.
قیمت این کیت ۹۹۹ پوند است که میتوان آنرا سفارش داد و چند هفته بعد تحویل گرفت.
باتری ۱.۵ کیلوگرمی لیتیوم-یونی “سوئیچ” دارای ظرفیت کافی برای تغذیه دوچرخه تا فاصله ۵۰ کیلومتر است و می تواند در عرض دو ساعت با شارژ سریع شارژ شود. همینطور می تواند به سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت برسد.
این کیت در دو رنگ نقره ای و مشکی مات عرضه می شود.
یکی دیگر از لوازم جانبی جالب این کیت، سنسور ترمز هدفمند آن است. این کیت به صورت مداوم استفاده شما از ترمزهای دوچرخه را کنترل می کند و هنگامی که تشخیص دهد که ترمزها به کار افتاده اند، به صورت خودکار برق موتور را قطع می کند تا به چرخ های دوچرخه نیرو وارد نکند. این سنسور ترمز با ترمزهای سیمی و هیدرولیک سازگار است.

دسته‌ها