زمین خوردن قهرمانانه ربات های پارکور کار بعلاوه فیلم

به گزارش خرید بک لینک هربار که به تماشای پارکور کاری ربات های شرکت ˮبوستون داینامیکسˮ(Boston Dynamics) می نشینید باید توجه داشته باشید که آن چه می بینید محصول نهایی ساعت ها تلاش، ضبط و تعمیر است.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، اخیرا ویدئویی از پارکور کاری ربات های “بوستون داینامیکس” انتشار یافته بود که در آن ربات “اطلس” این شرکت از موانع عبور می کرد و پشتک می زد.
اگر این ویدیو را ندیدید می توانید آنرا از راه لینک “پارکور کاری ربات “بوستون داینامیکس” بهتر از انسان” مشاهده کنید.
حالا شرکت بوستون داینامیکس فیلمی از یک روز معمولی در محل پارکور کاری این ربات ها منتشر نموده است که پشت صحنه ی ماجرا را نشان داده است. در این فیلم ربات های اطلس بارها به زمین می خورند و مورد تعمیر قرار می گیرند.
این شرکت از چهار ربات “اطلس” استفاده می نماید که دو عدد از آنها برای نمایش استفاده می شود و دو ربات دیگر در آزمایشگاه هستند. این دو ربات به گروه سازندگان در امتحان حرکات نمایشی جدید و درک محدودیت های دستگاه ها کمک می نماید تا به بهبود ربات ها بپردازند. بدون شک انجام چنین آزمایش هایی بی خطر نیست و حتی یکی از ربات های آزمایشگاهی یک خراش پنج اینچی در قفسه سینه خود دارد.
زمین خوردن این ربات های ۸۶ کیلوگرمی شاید خنده دار به نظر برسد اما بسیار پر سرو صداست. اگر صدمه وارد شده به آنها زیاد باشد تعمیر آنها تا چهار ساعت زمان می برد و این مورد فرایند ضبط را به تاخیر می اندازد. بنابراین است که ربات های نمایشی هم در حالت آماده باش قرار دارند.
با این وجود قهرمانان ویدئو پارکور کاری ربات های آزمایشگاهی هستند. در یک روز عادی یکی از ربات ها به انجام حرکات نمایشی می پردازد در حالیکه ربات دیگر تحت تعمیر قرار می گیرد. این ویدئوی چند دقیقه ای حاصل ماه ها تحقیق و توسعه ربات ها است.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4

دسته‌ها