حاتمی در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات: برنامه زارع پور برای برخورد با پلت فرم های متخلف خارجی معین نیست

نماینده مردم کلیبر اظهار داشت: برنامه های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برخورد با پلت فرم های متخلف خارجی معلوم نیست.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی نوبت عصر روز شنبه ۳۰ مرداد و در جریان بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر در مخالفت با وزیر پیشنهادی، اظهار داشت: در صورتیکه فضای مجازی به قسمتی از زندگی مردم تبدیل گشته، وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات اعتقادی به پلت فرم های موجود ندارد و در شبکه های اجتماعی نیز حضور ندارد.
وی افزود: برنامه های زارع پور پژوهشی و کلی است و وی از فضای واقعی کسب وکار در فضای مجازی اطلاعی ندارد.
نماینده مردم کلیبر در مجلس، برنامه های زارع پور را کیفی خواند و اظهار داشت: وزیر پیشنهادی ارتباطات برنامه ای برای حل مشکلات جاری کارکنان این وزارتخانه و همین طور کارکنان مخابرات روستایی ارائه نداده است.
حاتمی، خطاب به زارع پور اظهار داشت: نگاه شما به وزارتخانه نرم افزاری است، نگاه توسعه ای به زیرساخت های این وزارتخانه ندارید، جایگاه دفاتر پیشخوان در برنامه های شما چیست.
نماینده مردم کلیبر در مجلس افزود: تصمیم گیری در زمینه ICT در برنامه وزیر پیشنهادی مسکوت است چه برنامه ای برای حل این ابهامات دارید. برنامه های زارع پور در زمینه اقتصاد دیجیتال تشریح نشده، اقتصاد دیجیتال در کدام پلت فرم مورد نظر اجرائی می شود.
حاتمی همین طور اشاره کرد: برنامه های آقای زارع پور در رابطه با پلت فرم های متخلف خارجی معلوم نیست.

دسته‌ها