نتایج یک بررسی نشان داد؛ ۴۰ درصد سازمان های بزرگ مسئولی برای مدیریت داده ها ندارند

خرید بک لینک: نتایج یک بررسی جدید بر روی ۴۵۱ سازمان و مؤسسه بزرگ در سرتاسر جهان نشان داده است که ۴۰ درصد از آنها فاقد مسئولی برای مدیریت داده های خود هستند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از زد دی نت، تحقیقات مشترک ایمیوتا و اس اند پی گلوبال مارکت حاکی می باشد سازمان های بزرگ در جهان در زمینه مدیریت داده های حرفه ای خود و مشتریانشان با چالش های جدی مواجهند. این تحقیق با همکاری ۵۲۵ متخصص امور داده در این سازمان ها و در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان و فرانسه انجام شده است. تمامی این متخصصان در سازمان هایی با بیشتر از هزار کارمند فعالیت می نمایند.
۵۵ درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که داده هایی که در این سازمان ها برای تحلیل در دسترس قرار می گیرند کهنه و قدیمی است و امکان استفاده عملیاتی ندارند. ۸۴ درصد هم گفته اند پیشبینی می کنند، مسائل در رابطه با حریم شخصی و دغدغه های امنیتی باعث می شود تا دسترسی به داده ها در سازمان ها ظرف ۲۴ ماه آینده محدود شود.
۴۰ درصد از پاسخ دهندگان می گویند برای رسیدگی به داده ها و مدیریت آنها با مشکلاتی همچون کمبود نیروی انسانی ماهر مواجهند و ۳۰ درصد هم مشکلات در ارتباط با اتوماسیون اداری و خودکارسازی فرآیندها را عامل مشکل مذکور دانسته اند.
۹۰ درصد پرسش شوندگان هم بر این باور بوده اند که کیفیت داده ها و وجود اعتماد متقابل در مقایسه با حجم و کمیت داده ها اهمیت بیشتری دارد. همینطور در ۶۰ درصد از این سازمان ها فردی مدیریت امور در ارتباط با داده ها را بر عهده داشته و در ۴۰ درصد از آنها چنین مسئولی وجود نداشته است.

منبع:

دسته‌ها