کشف هک گوشی توسط نرم افزار جاسوسی صهیونیستی با یک ابزار جدید

خرید بک لینک: بتازگی ابزاری در فضای مجازی عرضه شده که کاربران با بهره گیری از آن می توانند پی ببرند آیا تلفن همراه آنها توسط نرم افزار جاسوسی پگاسوس رژیم صهیونیستی هک شده یا خیر.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از ورج، عفو بین الملل ابزاری عرضه نموده که با نصب آن، سرقت اطلاعات کاربران بوسیله بدافزار جاسوسی پگاسوس شرکت ان اس او گروپ بررسی می شود.
ابزار مورد اشاره ابتدا از اطلاعات ذخیره شده در گوشی بر روی یک کامپیوتر نسخه پشتیبان تهیه می کند و سپس برای شناسایی فعالیت احتمالی جاسوس افزار این نسخه پشتیبان را به دقت مورد بررسی قرار می دهد.
باید توجه داشت که این ابزار در قالب خطوط فرمان تهیه شده و با بسته های نرم افزاری عادی متفاوت است. بدین سبب استفاده از برنامه مورد اشاره مستلزم دانش فنی است.
در ضمن این ابزار سازگاری بیشتری با سیستم عامل آی او اس اپل دارد و توان آن جهت بررسی گوشیهای اندرویدی محدود است. اما از آن می توان برای کنترل پیامک های آلوده ارسالی و فایل های نصب برنامه ها موسوم به APK استفاده نمود.
برای دریافت فایل های نصب و دستورالعمل های آنها به این نشانی و برای مطالعه اطلاعات فنی و توضیحات بیشتر به این نشانی مراجعه کنید.

منبع:

دسته‌ها