عرضه بسته های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول به مناسبت اعیاد

به گزارش خرید بک لینک بسته های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر، مختص مشترکان دائمی، اعتباری و انارستانی عرضه شد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در طرح عید قربان تا عید غدیر همراه اول، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول تلفن همراه و همینطور مشترکان انارستان می توانند در بازه زمانی ۳۰ تیرماه تا ۷ مردادماه از بسته های ویژه این ایام بهره مند شوند.
بسته ویژه طراحی شده برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول تلفیقی از «۳ گیگابایت اینترنت و ۱۸۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» است که اعتبار آن به مدت ۳ روز بوده و با تخفیفی ویژه به قیمت ۱۰ هزار تومان عرضه می شود.
مشترکان متقاضی می توانند برای فعالسازی این بسته ویژه ترکیبی که امکان استفاده همزمان آن با بسته ترکیبی دیگری نیست، از راه شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» یا رفتن به اپلیکیشن جدید «همراه من» اقدام نمایند.
همچنین علاقه مندان به استفاده مجدد از شرایط تخفیف ویژه این بسته که امکان فعالسازی همزمان آن با سایر بسته های مکالمه و اینترنت وجود دارد، می توانند در بازه زمانی اجرای این طرح به شرط اتمام بسته، هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری کنند.
بسته ویژه تدارک دیده شده برای مشترکان «انارستان» هم شامل «اینترنت ۷ گیگابایت ۷ روزه» با قیمت ۷ هزار تومان است؛ امکان فعالسازی این بسته از راه کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» یا رفتن به اپلیکیشن جدید «همراه من» وجود دارد.
امکان فعالسازی مجدد این بسته برای مشترکان انارستان هم طبق شرایط مذکور برای مشترکان دائمی و اعتباری وجود دارد.

منبع:

دسته‌ها