با توجه به شیوع کرونا؛ ارزش بازار حافظه های اس اس دی به ۵۱ و نیم میلیارد دلار می رسد

خرید بک لینک: بررسی های مؤسسه تحقیقاتی آی دی سی نشان میدهد باتوجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به انتقال اطلاعات، ارزش بازار حافظه های اس اس دی تا سال ۲۰۲۵ به ۵۱.۵ میلیارد دلار افزایش می یابد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از زد دی نت، مؤسسه آی دی سی رشد سالانه میزان عرضه حافظه های اس اس دی را ۷.۸ درصد پیش بینی کرده است. برمبنای برآوردهای این مؤسسه رشد درآمد ناشی از عرضه حافظه های مذکور سالانه ۹.۲ درصد خواهد بود.
آی دی سی پیش بینی کرده که ظرفیت عرضه و انتقال حافظه های اس اس دی نیز در سطح جهان تا سال ۲۰۲۵ در حدود ۳۳ درصد رشد خواهدنمود.
کارشناسان این مؤسسه می گویند شیوع ویروس کرونا نیاز جهانی برای انتقال دیجیتال اطلاعات را افزایش داده و همین مساله سبب رونق بازار حافظه های اس اس دی شده است.
از سوی دیگر افزایش دورکاری و خانه نشینی به سبب شیوع ویروس کرونا سبب افزایش استفاده از کامپیوتر های شخصی و لپ تاپ و غیره شده و این مساله عامل دیگری است که بر محبوبیت حافظه های اس اس دی افزوده است.
در عین حال قیمت این حافظه ها هنوز به اندازه کافی کاهش نیافته و امید می رود دستاوردهای فناورانه سبب حل این معضل نیز بشود.

منبع:

دسته‌ها