رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: جهاد هوشمندانه را باید در فضای مجازی در پیش بگیریم

به گزارش خرید بک لینک رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: سبک زندگی ایرانی- اسلامی نماد استقلال ما است و بدین جهت باید جهاد همه جانبه و هوشمندانه را در فضای مجازی طبق فرمایشات رهبری پیش بگیریم.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد قمی امروز یکشنبه در مراسم رونمایی از «سبد محصولات زندگی تبیان» با ابراز خرسندی نسبت به رایج شدن مسئله محوری در کشور تاکید کرد: باید توجه ما به این مسئله معطوف باشد که هر زیست بوم و اقلیمی مسائل در رابطه با خودرا دارد و باید چاره اندیشی متناسب با این فهم از مسئله ها صورت گیرد.
وی اضافه کرد: برای مبارزه در مواجهه با هجمه ای که دشمنان بشریت بوسیله فضای مجازی با خانواده کرده اند، باید به دنبال روش های اختصاصی و بومی متناسب با خودمان باشیم.
قمی با اشاره به اینکه محصولات در رابطه با پلت فرم «زندگی تبیان» بسیار نوآورانه و خلاق در حوزه زیست بوم فضای مجازی ارائه شده است، اشاره کرد: اتفاقات خوبی در راه پیشرفت الگوی بومی ایرانی- اسلامی رخ داده است و در این راستا در شورای عالی انقلاب فرهنگی از زحمات دکتر ستاری برای تحقق این امر تشکر کردم.
وی با تاکید بر اینکه ما با الگوهای بومی خود حرف نو در عالم داریم، گفت: اما متأسفانه روایات این پیشرفت ها را به خوبی عرضه نکرده ایم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه باید پیشرفت ها را روایت کرد، اشاره کرد: باید نیمه پر لیوان را به جهانیان نشان دهیم.
وی با اشاره به محصولاتی که در حوزه زیست بوم خانواده فضای مجازی از طرف تبیان رونمایی گردید، افزود: گام برداشتن در راه زندگی و بسنده نکردن به سفارش ها از مبانی معرفتی ما در سامان دادن به سبک زندگی ایرانی-اسلامی است.
قمی اظهار داشت: سبک زندگی ایرانی- اسلامی نماد استقلال ما است و بدین جهت باید جهاد همه جانبه و هوشمندانه را در فضای مجازی طبق فرمایشات رهبری پیش بگیریم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد: بدون خانواده ای سرزنده و نزدیک شدن به حیات طیبه نمی توان گام محکم و استوار برای تحقق این جهاد هوشمندانه برداشت.

منبع:

دسته‌ها