با ابداع یک دستگاه جدید؛ آزمایش توان شارژ پورت های یو اس بی ساده شد

خرید بک لینک: یکی از اشکالات پاور بانک ها و سیستم های شارژ مبتنی بر استفاده از پورت یو اس بی، نامشخص بودن توان واقعی شارژ آنهاست که یک دستگاه آزمایش پورت یو اس بی این مشکل را حل می کند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از زد دی نت، شارژرهای مبتنی بر پورت یو اس بی، بااینکه شارژ سریع دستگاه های برقی مختلف را ممکن می کنند، اما ممکنست آنچه که در مورد توان شارژ این دستگاهها ادعا شده با واقعیت سازگار نباشد. برای راستی آزمایی این مساله می توان از این دستگاه تست استفاده نمود.
این دستگاه تست ساده و کم هزینه به افراد امکان می دهد تا خروجی برق هر شارژر و پاور بانک را به دقت مشاهده کنند و در نهایت شرایط باتری را هم چک کنند. از همین رو مشخص می شود ظرفیت نامی یک دستگاه شارژ در عمل چقدر دقیق و صحیح است.
این دستگاه تنها ۲۰ دلار قیمت دارد و دارای خروجی های مختلف پورت یو اس بی برای اتصال و چک کردن توان واقعی شارژ آنها است. دستگاه مورد اشاره با عنوان یو اس بی پاور میتر تسترز از سایت آمازون قابل خریداری است.
از جمله خاصیت های دستگاه مورد اشاره می توان به پشتیبانی از پورت های یو اس بی – ای و سی، نمایش دقیق اطلاعاتی مانند وات، آمپر، ولتاژ، مقاومت و سرعت محاسبه داده ها، حفاظت در مقابل تغییر ناگهانی ولتاژ و سهولت استفاده اشاره نمود.

منبع:

دسته‌ها