پیوستن یکصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی به شبکه همراه اول

به گزارش خرید بک لینک یکصدمین سایت روستاهای خراسان رضوی در چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب به شبکه همراه اول متصل شد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آستانه فرارسیدن چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب، بامداد امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه یکصدمین سایت جدید همراه اول در روستای بقیع شهرستان نیشابور طی جلسه ای ویدئو کنفرانسی با حضور مدیران مخابرات منطقه خراسان رضوی و تعدادی از مدیران ارشد استانی روشن و به شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور افزوده شد.
استان خراسان رضوی بعنوان یکی از استان های پرجمعیت و وسیع کشور، میزبان میلیون ها مشترک همراه اول است و از این منظر در جایگاه خاص و مهمی قرار دارد؛ ازاین رو تیم های فنی همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت (ناک) در نتیجه تلاشی یک ساله توانستند ۱۰۰ سایت جدید تلفن همراه را در شرایط سخت تحریمی و دوران شیوع ویروس کرونا، جهت استفاده ۱۸۰ روستای محروم و کمتر برخوردار نصب و راه اندازی کنند.
مرتضی طاهری بخش، معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی مهندسان مخابرات استان خراسان رضوی و اپراتور اول تلفن همراه اظهار نمود: تمامی این اقدامات در جهت ایجاد عدالت ارتباطی و استفاده تمامی هموطنان بویژه روستاها و شهرهای مختلف استان خراسان رضوی از آخرین فناوری روز شبکه موبایل انجام شد.
وی افزود: این اتفاق، حرکتی بزرگ در تکمیل پروژه روستایی بوده و همچنان ادامه خواهد یافت.
حسن اروجی، مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی هم در این مراسم از سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی همراه اول و مخابرات ایران در این پروژه اطلاع داد و اظهار داشت: از ۱۲۷ سایت روستایی، ۱۰۰ سایت امروز به بهره برداری رسید و ۲۷ سایت دیگر هم تا آخر سال وارد شبکه ارتباطی کشور خواهد شد.
وی تصریح کرد: در خیلی از این روستاهای محروم حتی تلفن ثابت وجود نداشت؛ اما حالا می توانند از ظرفیت ارتباطی شبکه همراه اول بهره مند شوند.

منبع:

دسته‌ها