سفر به آینده با هایپرلوپ بعلاوه فیلم

خرید بک لینک سفر به آینده با هایپرلوپ+ فیلم
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، ایده حرکت با سرعت زیاد در یک لوله خلا در یک غلاف شناور با سرعت بیش از ۶۷۰ مایل در ساعت ممکنست شبیه داستان های علمی تخیلی به نظر برسد، اما باید گفت این امر به زودی می تواند به واقعیت تبدیل گردد. ویرجین هایپرلوپ در حال توسعه فناوری آینده نگرانه است که ادعا می کند می تواند نحوه سفر یا جابه جایی انسانها را تغییر دهد. در آخر سال گذشته میلادی، این شرکت نخستین جابجایی مسافر با “هایپرلوپ” را انجام داد و برای اولین بار سیستم حمل و نقل معلق سریع السیر پروژه “ویرجین هایپرلوپ” با حضور ۲ فرد با موفقیت آزمایش شد.”جاش گیگل”(Josh Giegel)، مدیر ارشد ویرجین هایپرلوپ و “سارا لوچیان” (Sara Luchian)، مدیر تجربه مسافران هایپرلوپ بودند و برای انجام این کار آنها در بخش انجام آزمایشات این شرکت به نام “DevLoop” در لاس وگاس، نوادا حضور بهم رساندند و آزمایش ویرجین هایپرلوپ با سرعت ۱۰۷ مایل در ساعت(۱۷۲ کیلومتر در ساعت) با موفقیت انجام شد.
حالا این غول فناوری یک فیلم از هر مرحله تجربه مسافران در سیستم هایپرلوپ خود به اشتراک گذاشته است و این فیلم از رسیدن مسافران به محل ورودی تا شروع حرکت هاییرلوپ را شامل می شود.

“سلطان بن سلیم” (Sultan Bin Sulayem)، رئیس ویرجین هایپرلوپ و رئیس گروه و مدیر عامل شرکت ترابری دریایی اماراتی دی پی ورلد اظهار داشت: بعد از موفقیتی که سه ماه پیش به دست آوردیم و طی آن برای نخستین بار ۲ فرد سوار آن شدند، نشان دادن تجربه مسافران هنگام استفاده از ویرجین هایپرلوپ یک نگاه اجمالی به آینده است. ما در این ویدئو پیشرفت فناوری خودرا نشان داده ایم. ما در حال نزدیک شدن به تجاری سازی نخستین وسیله حمل و نقل پیشرفته در مقیاس گسترده طی یک قرن گذشته هستیم. بااینکه این ایده ممکنست کاملا آینده نگرانه به نظر برسد، اما طولی نمی کشد که ما بتوانیم از آن استفاده نمائیم. هدف ویرجین هایپرلوپ این است که تا سال ۲۰۳۰ به بهره برداری تجاری برسد.

این شرکت پیش تر گفته بود که در تلاش است که تا سال ۲۰۲۵ گواهینامه ایمنی و تا سال ۲۰۳۰ گواهینامه انجام عملیات تجاری را بگیرد.
در ویدئوی مفهومی جدید بیننده می تواند کاملا تجربه استفاده از هایپرلوپ را درک کند.
“سارا لوچیان” (Sara Luchian)، مدیر تجربه مسافران هایپرلوپ اظهار داشت: طراحی یک روش جدید حمل و نقل هم یک فرصت است و هم یک مسئولیت.

سیستم هایپرلوپ دارای غلاف های سنگین است که می تواند تا ۲۸ مسافر را با سرعت بالا بوسیله لوله های خلا حمل کند.
ویرجین هایپرلوپ برای طراحی غلاف های خود که مجهز به نور دینامیکی و صندلی های پیشرفته است و برای افرادیکه تنگناهراسی دارند، مناسب می باشد و از این امر جلوگیری می کند.
تمام روشنایی در غلاف همچون نمایشگرهای اطلاعات ساده قابل تنظیم بوده و بر طبق فعالیت مسافر و مسافت سفر مسافران تنظیم می شود. در همین حال گروه طراحی “Man Made Music” به توسعه یک سیستم صوتی برای غلاف ها کمک کرده است. “نشانه های صوتی سیستم هویت ویرجین هایپرلوپ بعنوان یک راهنما برای مسافران در طول سفر آنها عمل می کند. بااینکه ممکنست افراد نگران باشند که سفر با ویرجین هایپرلوپ ممکنست بسیار گران تمام شود، اما این شرکت اطمینان داده که اینطور نخواهد بود. یک مطالعه اخیر نشان داده است که هزینه سفر با هایپرلوپ مشابه هزینه سفر با خودرو نخواهد بود. بعنوان مثال این مطالعه نشان میدهد که هایپرلوپ می تواند مسافران را از مسیر شیکاگو و کلمبوس در کمتر از ۴۵ دقیقه با هزینه تخمینی بلیط ۶۰ دلار برساند و این در حالیست که بلیط هواپیما برای این مسیر حدود ۱۰۰ دلار است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع:

دسته‌ها