اپلیکیشن قدرتمند برای مدیریت مصرف باتری

خرید بک لینک: بتازگی یک اپلیکیشن اندرویدی برای کنترل میزان مصرف باتری گوشی عرضه شده که امکانات متنوعی را در دسترس کاربران قرار می دهد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از زد دی نت، امکانات خود سیستم عامل اندروید جهت بررسی میزان مصرف باتری گوشی محدود به بخش تنظیمات و سپس گزینه باتری است. در این شرایط، اپلیکیشن AccuBattery امکانات قابل توجهی را در دسترس کاربران قرار می دهد.
با استفاده از این برنامه می توان وضعیت سلامت باتری را کنترل کرد و به داده هایی همچون ظرفیت واقعی باتری، میزان شارژ، دما و ولتاژ آن دست یافت.
همچنین می توان زنگ هشداری را برای باتری تنظیم کرد تا در صورت کاهش میزان شارژ و رسیدن آن به یک سطح خاص به کاربر در مورد شروع شارژ مجدد هشدار داده شود.
این اپلیکیشن میزان مصرف شارژ باتری توسط اپلیکیشن های مختلف را نیز نمایش می دهد. همین طور تعداد موارد خارج شدن گوشی از حالت خواب و تأثیر آن بر میزان مصرف باتری نیز به این شیوه نمایش داده می شود. نمایش مدت زمان باقی مانده برای شارژ کامل باتری و سرعت خالی شدن باتری شارژ شده همچون دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
نسخه پولی این برنامه که ۴ دلار قیمت دارد، دارای امکاناتی مانند دسترسی به تاریخچه استفاده از باتری، حالت تاریک و غیره است. در نسخه رایگان این برنامه تبلیغات مختلفی نمایش داده می شود.

منبع:

دسته‌ها