ایلان ماسک: احیانا کرونا گرفته ام

خرید بک لینک احیانا کرونا گرفته ام
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از بلومبرگ، “ایلان ماسک” بنیانگذار و رئیس شرکتهای موفق تسلا و اسپیس ایکس می گوید به احتمال زیاد به یک مورد خفیف از بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است. باآنکه وی با استناد به نتایج بسیار متفاوت آزمایشگاه های مختلف، همچنان در مورد صحت آزمایشات کرونا تشکیک می کند.
وی به هیچ نتیجه ای از آزمایش PCR اشاره نکرد که به صورت معمول در آزمایشگاه ها انجام می شود و دقیق تر از آزمایش های سریع کرونا است.
“ماسک” اظهار داشت که علایم وی شبیه به علایم یک سرماخوردگی جزئی است. وی دو روز پیش در توییتر فاش کرد که چهار بار پشت سر هم آزمایش سریع آنتی ژن داده و در کمال تعجب با دو نتیجه منفی و دو نتیجه مثبت روبرو شده است.
وی که ۴۹ سال دارد، با تاکید بر اتفاقی که با چشم خود دیده، شک و تردیدهایی را در مورد آمار در ارتباط با بیماری کووید-۱۹ مطرح کرده است و میزان واگیری این بیماری را زیر سوال برده و ادعا می کند که در اعلام میزان مرگ و میر غلو می شود.
وی در توییت خود با ذکر اینکه “ویروس کرونا نوعی سرماخوردگی است”، خطرات آنرا کم اهمیت جلوه داد.
کووید-۱۹ در ایالات متحده بعد از رسیدن به رکورد ۱۹۰ هزار و ۵۹ مورد ابتلای یک روزه در روز جمعه، بیشتر از ۱۰.۸ میلیون نفر را آلوده کرده و بیشتر از ۲۴۵ هزار نفر را قربانی کرده است.
“ماسک” در ماه مارس پیش بینی نمود که در ماه آوریل نزدیک به صفر مورد ابتلای جدید در ایالات متحده اتفاق می افتد.
آزمایش های سریع کرونا به صورت گسترده ای در مبارزه با این بیماری مورد استفاده قرار گرفته اند، اما مشخص شده است که دقت کمتری هم نسبت به آزمایش های PCR دارند.

دسته‌ها