تمدید دورکاری کارمندان آمازون ۶ماه دیگر

آمازون طی اطلاعیه ای بازه دورکاری کارمندانش را ۶ ماه افزایش داد و اعلام نمود کارمندان این شرکت که دورکارهستند، می توانند تا ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه فعالیت خودرا ادامه دهند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از رویترز، شرکت آمازون روز گذشته اعلام نمود کارمندانی که دورکار بوده اند، می توانند تا اختتام ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.
این درحالی است که قبلا آمازون دورکاری کارمندان خودرا تا ماه ژانویه تایید کرده بود. اما باتوجه به بیانیه جدید، زمان بازگشت کارمندان آمازون به دفاتر به سبب شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.
سخنگوی آمازون در بیانیه ایمیلی نوشت: کارمندانی که الان وظیفه ای برعهده دارند که از خانه قابل انجام است، می توانند تا اختتام ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه به فعالیت ادامه دهند.
امتداد بازه دورکاری کارمندان این شرکت در حالی اعلام می شود که کمتر از ۳ هفته قبل اعلام نمود ۱۹ هزار نفر از کارگران آن امسال به کووید۱۹ مبتلا شده اند.
همچنین در این اواخر بعضی از مقامات و اتحادیه های کارگری ادعا کرده بودند آمازون با باز نگه داشتن انبارهایش طی همه گیری کووید۱۹ سلامت کارمندانش را به خطر می اندازد.

دسته‌ها