ساعت هوشمند جدید شیائومی ماهانه به ۲ بار شارژ نیاز دارد

شرکت شیائومی می گوید ساعت هوشمند جدید و فوق سبک این شرکت فقط به ماهی دو بار شارژ نیاز دارد.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت چینی “شیائومی”(Xiaomi) که شاید بتوان گفت تبدیل به یکی از غول های فناوری در دنیا شده است، اخیرا از چندین گوشی هوشمند جدید و یک ساعت هوشمند جدید به نام “Mi Watch” رونمایی کرده است که شاید دومی کمی جالب تر باشد.
قیمت این ساعت هوشمند نصف اپل واچ نیست، اما حداقل از نظر زیبایی ظاهری نزدیک به خانواده پوشیدنی های گوگل است.
بگفته شیائومی، این دستگاه جدید تنها به دو بار شارژ در هر ماه نیاز دارد و دارای ۱۱۷ حالت و تمرین مختلف برای رسیدن به تناسب اندام است.
شیائومی به سیستم عامل این ساعت هوشمند اشاره نکرده است، اما گفته است که هم با آیفون ها(با iOS ۱۰ به بعد) و هم با دستگاه های اندرویدی(با اندروید نسخه ۴.۴ و بالاتر) سازگار است.
به رغم عدم وجود سیستم عامل اصلی و مخصوص پوشیدنی ها، طبق گفته شیائومی، هنوز هم ردیابی های بهداشتی زیادی همچون ردیابی ضربان قلب، نظارت بر سطح اکسیژن خون و همین طور خاصیت های ردیابی خواب و استرس در آن تعبیه شده است.
صفحه نمایش “Mi Watch” می تواند به ۴۵۰ نیت روشنایی برسد و وزن ساعت نیز ۳۲ گرم است که خیلی کم و سبک است. برای مقایسه می توان اظهار داشت که اپل واچ ۳۶ گرم وزن دارد.
اما بزرگترین تعجب در مورد این ساعت هوشمند جدید، قیمت آن است که تقریباً ۱۱۶ دلار قیمت گذاری شده است. در واقع این قیمت نباید خیلی حیرت انگیز باشد، چونکه شیائومی مدتی است دستگاه های پوشیدنی ارزان قیمت می سازد و ساخت دستگاه های ارزان قیمت را می توان سیاست اصلی این شرکت نام برد.

دسته‌ها