افزایش سرعت کروم بوک های گوگل با پردازنده های جدید اینتل

خرید بک لینک: شرکت اینتل از عرضه پردازنده های نسل یازدهم خود آگاهی داده که مجهز به پردازنده های گرافیکی آیریش ایکس ای هستند و سرعت کروم بوک های گوگل را بهتر می کنند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از زد دی نت، پردازنده های نسل یازدهم اینتل که تایگر لیک نام دارند از اوایل ماه جاری میلادی عرضه شده اند. اینتل این پردازنده ها را بهترین تولیدات خود جهت استفاده در لپ تاپ های سبک و باریک لقب داده است.
اینتل مدعی است استفاده از پردازنده های مذکور راندمان کروم بوک ها را تا ۲۰ درصد می افزاید و سرعت اجرای بازی های ویدئویی مختلف را تا دو برابر بهبود می بخشد.
یکی دیگر از مزایای این پردازنده ها ۲.۵ برابر شدن سرعت پیشبرد امور مختلف به صورت موازی در زمان استفاده از کروم بوک هاست. همین طور از این طریق سرعت تولید فایل های ویدئویی با نرم افزارهای پردازش تصاویر نیز تا ۱.۵ برابر بیشتر می شود. در نهایت سرعت لود شدن صفحات وب با بهره گیری از پردازنده های نسل یازدهم تایگر لیک تا ۲۸ درصد سریع تر می شود.
اینتل در ۵ سال قبل ۵۷ میلیون پردازنده جهت استفاده در لپ تاپ های کروم بوک عرضه نموده و دراین زمینه همکاری نزدیکی با گوگل دارد.

منبع:

دسته‌ها