شبیه سازی پرواز ۶ ساعته با نرم افزار مایکروسافت

مایکروسافت می خواهد نرم افزار شبیه ساز پرواز خویش را به روز کند تا علاقمندان بتوانند از آن برای اجرای نزدیک به واقعیت پروازهای تجاری ۶ ساعته استفاده کنند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از انگجت، نسخه جدید نرم افزار شبیه ساز پرواز مایکروسافت پاییز سال جاری عرضه می شود و با ویندوز و کامپیوتر های مک سازگاری دارد.
نسخه جدید این نرم افزار دارای حالتی تازه معروف به حالت پرواز یا Airplane Mode است که با فعال کردن آن یک پرواز شش ساعته واقعی از نیویورک به ریکیاویک شبیه سازی می شود.
کاربر در این حالت باید با همه چالش ها و مسائلی که خلبان یک پرواز شش ساعته خطوط هواپیمایی مختلف با آنها دست و پنجه نرم می کند، روبرو شود. همچون این مسائل می توان به وجود برخی مسافران گستاخ، نوزادان پرسروصدا، نقص خدمات وای فای، چاه های هوایی، شرایط آب و هوایی متغیر و غیره اشاره نمود.
همچنین کاربر می تواند برای افزایش هیجان در حین پرواز برخی رویدادها را به صورت تصادفی اضافه کند و توان خود برای تصمیم گیری را بیازماید. مایکروسافت برای اقلام و ویدئوهای آموزشی را هم برای کاربران در نظر گرفته است. از این طریق می توان با کارکرد دکمه ها و فرامین مختلف در کابین خلبان آشنا شد. در این نسخه به روز شده امکان شبیه سازی یک پرواز دو ساعت و نیمه از نیویورک به هالیفکس کانادا هم وجود دارد.

منبع:

دسته‌ها