رونمایی از گوشیهای ارزان جدید شیوآمی

خرید بک لینک: شیوآمی از عرضه دو گوشی جدید خود به اسامی ردمی ۹ ای و ۹ سی از تاریخ سی ام ژوئن آگاهی داده است. این گوشیها فعلاً در جنوب شرق آسیا به بازار می آیند.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از ان دی تی وی، ردمی ۹ ای جایگزین ردمی ای ۸ می شود که سال قبل به بازار آمده بود و ردمی ۹ سی نیز یک گوشی مستقل و کاملاً جدید است.
در مورد مشخصات فنی این دو گوشی هنوز اطلاعات کاملی در دسترس نیست. اما گفته می شود رد می ۹ ای در سه رنگ خاکستری، آبی و سبز به بازار می آید و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی آن از نظر ظاهری نیز شبیه به دوربین سلفی رد می ۹ است. ظاهراً این گوشی دارای نمایشگر ۶.۵ اینچی با دقت ۷۲۰ در ۱۶۰۰ پیکسل است. دقت دوربین اصلی این گوشی ۱۳ مگاپیکسل است.
سه گیگابایت رم و پردازنده مدیاتک هلیو جی ۲۵ در کنار باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری همچون مزایای گوشی مورد اشاره است. امکان نصب حافظه اضافی نیز بر روی این گوشی وجود دارد. گوشی مورد اشاره حدود ۱۲۰ یورو قیمت خواهد داشت.
در مقابل گوشی ردمی ۹ سی دارای نمایشگر ۶.۵ اینچی با دقت ۷۲۰ در ۱۶۰۰ پیکسل، دوربین سه گانه ۱۳، ۵ و ۲ مگاپیکسلی، ۳ گیگابایت رم و پردازنده مدیاتک هلیو جی ۳۵، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری و امکان نصب حافظه اضافی است. دقت دوربین سلفی این گوشی ۵ مگاپیکسل است. این گوشی هم حدود ۱۵۰ یورو قیمت خواهد داشت.

منبع:

دسته‌ها