امشب جلسه پرسش و پاسخ اسپیس ایکس با مردم

خرید بک لینک: طبق اعلام شرکت فضایی خصوصی اسپیس ایکس، امشب یک جلسه پرسش و پاسخ در مورد ˮکرو دراگونˮ و ˮاستارلینکˮ انجام می شود.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اگر می خواهید در مورد پروژه های شرکت فضایی خصوصی اسپیس ایکس(SpaceX) بیشتر از آنچه در اخبار می بینید، اطلاعات کسب کنید، حالا این شانس را دارید که به صورت رو در رو با مسئولان این شرکت به تماشای جلسه پرسش و پاسخ در مورد کپسول “کرو دراگون” و “استارلینک” بنشینید.
تیم نرم افزاری این شرکت امروز از ساعت ۱۵ به وقت منطقه زمانی شرقی(۲۳: ۳۰ به وقت ایران) یک جلسه پرسش و پاسخ در ردیت(Reddit) برگزار می نماید تا به سؤالات مربوط به نرم افزاری که پروژه های اسپیس ایکس همچون “کرو دراگون”(Crew Dragon) و “استارلینک”(Starlink) را هدایت می کند، پاسخ دهد. ردیت یک شبکه اجتماعی است که در آن کاربران به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف می پردازند.
این شرکت چند روز پیش توانست برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۱ دو فضانورد ناسا را از خاک آمریکا با کپسول “کرو دراگون” به ایستگاه فضایی بین المللی رساند.
همین طور در پروژ “استارلینک” به دنبال استقرار چندین هزار ماهواره اینترنتی در مدار زمین است تا اینترنت را در سراسر دنیا همچون کورترین و دورافتاده ترین نقاط کره زمین فراهم آورد.
طبق اعلام اسپیس ایکس، شش نفر از کارمندان کلیدی در این نشست حاضر خواهند بود، بدین سبب می توان انتظار پاسخ به سوال های مختلفی را داشت.
این شرکت فضایی معمولا چنین جلساتی برگزار نمی کند و همین موجب می شود که به احتمال زیاد پیگیری این جلسه باارزش باشد تا ببینیم که چه چیزهایی در انتظار صنعت فضایی است. بعنوان مثال هنگامی که “ایلان ماسک” در سال ۲۰۱۷ یک گپ Reddit را در مورد موشک BFR که حالا به “استارشیپ”(Starship) تغییر نام داده است، برگزار کرد، همه چیز را از طراحی موتور موشک گرفته تا دیدگاه خود در مورد تاسیس سکونت گاه در مریخ تشریح نمود.
شاید جلسه امشب هیچ افشاگری تکان دهنده ای نداشته باشد، اما می تواند بعضی از شکاف های اطلاعاتی را پر و حس کنجکاوی ما را ارضا کند.

منبع:

دسته‌ها