شیوآمی دومین تولیدکننده برتر پوشیدنی های هوشمند در جهان شد

خرید بک لینک: شرکت شیوآمی که بیشتر به سبب تولید گوشیهای هوشمند شناخته شده است، در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ پس از اپل دومین تولیدکننده برتر پوشیدنی های هوشمند در دنیا شد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از تکنولوژی نیوز، بررسی های مؤسسه تحقیقاتی آی دی سی نشان میدهد شیوآمی به سبب سرمایه گذاری گسترده دراین زمینه و تولید محصولات متنوع و جذاب توانسته از همه رقبای خود به غیر از اپل در بازار پوشیدنی های هوشمند سبقت بگیرد.
بر اساس گزارش آی دی سی، در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ شیوآمی ۱۲.۸ میلیون پوشیدنی هوشمند و به خصوص انواع ساعت و مچ بند ورزشی هوشمند را روانه بازار کرده و سهم خودرا به ۱۰.۸ درصد افزایش داده است. رشد این شرکت در بازار مذکور نسبت به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ برابر با ۷۱.۱ درصد بوده است.
۷۳.۳ درصد از کل پوشیدنی های هوشمند شیوآمی را مچ بندهایی می سازند که کارکردهای ورزشی دارند و برای کنترل میزان تحرک و وضعیت سلامت به کار می روند.
اپل کماکان سهم ۳۶.۵ درصدی از بازار پوشیدنی های هوشمند را در اختیار داشته و در رتبه اول است. این شرکت در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ موفق به عرضه ۴۳.۴ میلیون محصول از این دست به بازارهای جهانی شده است. سامسونگ با عرضه ۱۰.۵ میلیون محصول و هواوی با عرضه ۹.۳ میلیون محصول از این دست در رتبه های سوم و چهارم هستند.

منبع:

دسته‌ها