با قابلیت انتخاب هوشمند بهترین شبکه؛ سیمکارت هوشمند وارد بازار تلفن همراه شد

خرید بک لینک: شبکه تلفن همراه شاتل موبایل با پیاده سازی راهکاری جدید و نوآورانه و برای نخستین بار در ایران از سیمکارت هوشمند رونمایی نمود.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل مداوم و اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک و با دارا بودن قابلیت آنتن دهی هوشمند با کیفیت ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می کند و بر این اساس، گسترده ترین و بهینه ترین پوشش شبکه های ۳G و۴G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین سیمکارت های خود، فراهم می آورد.
براساس این گزارش و با پیاده سازی این فناوری نوآورانه، مشترکین شاتل موبایل در هر لحظه و بر طبق موقعیت جغرافیایی خود، بطور هوشمند به بهترین شبکه و قوی ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرار خود متصل می شوند و بهترین کیفیت و گسترده ترین پوشش فناوری های ۳G، ۳.۷۵G، ۴G/LTE و ۴.۵G کشور را در هر منطقه تجربه خواهند کرد.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره و خرید سیمکارت های هوشمند شاتل با پوشش سراسری۳G و۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند علاوه بر نمایندگان فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، به وب سایت www.shatelmobile.ir بازگشت و یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرند و پروسه ثبت نام و تحویل سیمکارت را درب منزل خود انجام دهند.
درباره شاتل موبایل
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبکه همراه گروه شرکت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری “شاتل موبایل” شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ در سراسر کشور ارائه می کند.

منبع:

دسته‌ها