وقتی دستیار صوتی الکسا آشپزی می کند

خرید بک لینک: شرکت ˮبلکینˮ از نوعی آرام پز رونمایی کرده که با دستیار صوتی ˮالکساˮ قابل کنترل است.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت “بلکین” (Crock-Pot)، از یک آرام پز رونمایی کرده است که با کمک دستیار صوتی شرکت “آمازون” (Amazon) موسوم به “الکسا” (Alexa) کنترل می شود.
کاربر می تواند این آرام پز را با کمک دستیار صوتی تحت کنترل خود درآورد و زمان پخت و حرارت لازم را تنظیم کند. بعلاوه، کاربر می تواند با کمک دستیار صوتی از آرام پز بخواهد تا شرایط غذا را مورد بررسی قرار دهد. این آرام پز، ظرفیت لازم را برای تهیه غذای مورد نیاز هفت نفر دارد.
بگفته سازندگان، تنظیم کرن این آرام پز بسیار ساده است و تنها کافی است تا کاربر آنرا به برق وصل کند تا الکسا بتواند از عهده شناسایی آن برآید. کاربر می تواند آرام پز را با استفاده از اپلیکیشن الکسا روی تلفن همراه خود کنترل کند و نسبت به برنامه ریزی زمان پخت و میزان حرارت لازم اقدام نماید.
بعد از تنظیم کردن زمان و حرارت، آرام پز به صورت خودکار مرحله گرم کردن را در زمان مشخص شده، آغاز می کند. همین طور کاربر می تواند مستقیما با کمک الکسا، کاهش یا افزایش حرارت را نیز درخواست کند.
اطلاعات بیشتری در وب سایت شرکت بلکین وجود ندارد تا قیمت و نحوه دسترسی به آنرا به صورت دقیق مشخص نماید اما قیمت این آرام پز هم اکنون، ۱۳۰ دلار تعیین شده است.

منبع:

دسته‌ها