عاشقان دوربین و باتری طرفداران اصلی آیفون های جدید هستند

خرید بک لینک: بنابر گزارش ها از آنجائیکه دوربین های گوشیهای نسل جدید آیفون موسوم به آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس خاص و با کیفیت هستند علاقه مندان به دوربین گوشی، جذب این گوشیها شده اند.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از سی نت، طی هفته های گذشته شرکت اپل علاوه بر رونمایی از سری جدید اپل واچ و آیپد از نسل جدید گوشیهای آیفون خود نیز رونمایی نمود. بعد از رونمایی علاوه بر طراحی و ظاهر منحصر به فرد، دو خاصیت باتری و دوربین گوشیهای آیفون مدل ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس نظر کاربران را بسیار به خود جلب کرد.
در این خبر می خواهیم این دو خاصیت گوشیهای آیفون را مورد بررسی قرار دهیم و کمی هم درباره قیمت آنها بگوییم. در ابتدا باید بگوییم اگر افراد قادر به خریدن گوشیهای آیفون مدل ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس نیستند، آیفون ۱۱ نیز گزینه خوبی است برای اینکه قیمت آن از ۷۰۰ دلار شروع می شود و خیلی از قابلیت هایی که در مدل ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس وجود دارد را این مدل نیز داراست.
مدل پایه آیفون ۱۱ دارای دو دوربین است که دوربین اصلی تصاویر فوق عریض می گیرد و می تواند اطلاعات بیشتری در عکس نسبت به لنز معمولی جای دهد. دو آیفون دیگر که پسوند پرو را یدک می کشند نیز علاوه بر آن دو دوربین، دارای یک لنز زوم هستند که می توان بدون نیاز به نزدیک تر شدن کاربر به جسم، از آن عکس گرفت. یکی از مهمترین دلیلهای تمرکز اپل بر بهبود دوربین امسال ساده است: مشتریان به کیفیت دوربین اهمیت می دهند و این روزها تصاویر زیادی با گوشیهای خود می گیرند.

آیفون ۱۱ پرو از پردازنده مشابه آیفون ۱۱ برخوردار است، اما نمایشگر آیفون ۱۱ پرو بهتر است. خیلی از قابلیت هایی که در مدل ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس وجود دارد در آیفون ۱۱ نیز موجود است تنها مزیت کاربردی مدل ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس نسبت به آیفون ۱۱ وجود دوربین سوم است.
در واقع سومین لنز دوربینی که به این دو مدل گوشی اضافه شده است سبب اضافه شدن قابلیت تله فوتو است، این دو گوشی همین طور آنتن دهی فوق العاده ای نیز دارد که در کنار باتری بهتر و صفحه نمایش اولد باکیفیت و شارژر ۱۸ واتی توجه و رضایت کاربران را به سمت و سوی خود جلب می کند.
بر طبق گزارش وبسایت سی نت، با عنایت به قابلیت های مذکور، کارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری اعتقاد دارند که علاقمندان به گوشیهای مجهز به دوربین باکیفیت و همین طور باتری های قدرتمند با توان شارژدهی بالا بهتر است به خریداری و استفاده از مدلهای آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس فکر کنند چونکه به عقیده آنها احیانا از تصمیم خود رضایت کامل خواهند داشت.

خاصیت های برجسته آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس عبارتند از:
۱. نمایشگر آیفون ۱۱ پرو ۵.۸ اینچ و آیفون ۱۱ پرومکس ۶.۵ اینچ است. با وجود اینکه در اندازه نمایشگر گوشیها تفاوتی ایجاد نشده، ولی این مدلها نسبت به گوشیهای سابق سبک تر هستند.
۲. هر دو این گوشیهای هوشمند از جنس استیل ضد زنگ بوده و پوشش نوری “PVD” در آنها به کار گرفته شده است.
۳. می توان گفت تمرکز اصلی آیفون های پرو جدید روی دوربین های آنها بوده است و هر دوی آنها سه دوربین با خاصیت های جدید دارند.
۴. دوربین های این دو گوشی حالت پشتیبانی از عکاسی در شب و نور کم را نیز دارند که موجب می شود در نور کم شب، کیفیت عکس ها بهبود یابد.

قیمت آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس
قیمت آیفون ۱۱ پرو ۶۴ گیگابایت ۹۹۹ دلار است. قیمت آیفون ۱۱ پرو ۲۵۶ گیگابایت ۱۱۴۹دلار است. قیمت آیفون ۱۱ پرو ۵۱۲ گیگابایت نیز ۱۳۴۹ دلار است.
قیمت آیفون ۱۱ پرومکس ۶۴ گیگابایت ۱۰۹۹ دلار است. قیمت آیفون ۱۱ پرومکس ۲۵۶ گیگابایت ۱۲۴۹ دلار است. قیمت آیفون ۱۱ پرومکس ۵۱۲ گیگابایت نیز ۱۴۴۹ دلار است.

باتری آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس

درباره باتری این گوشیها نیز باید گفت در این دو مدل گوشی تراشه A۱۳ بیونیک استفاده شده است. عمر باتری آیفون پرو ۴ ساعت بیشتر از آیفون XS است و آیفون پرو مکس هم پنج ساعت بیشتر از آیفون XS Max توان شارژدهی دارد. همین طور قابلیت شارژ سریع نیز به گوشیهای مذکور افزوده شده است. البته علاوه بر نکات مذکور قابلیت های دیگری نیز بود که توجه کاربران را به خود جلب کرد و آن افزودن قابلیت هپتیک تاچ بود. شرکت اپل در سری جدید گوشیهای آیفون خود قابلیت “هپتیک تاچ”(Haptic Touch) را جایگزین قابلیت “تاچ سه بعدی”(۳D Touch) کرده است. فناوری هپتیک تاچ در هر سه گوشی آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس وجود دارد. البته افراد بسیاری انتظار آمدن این توانایی را داشتند چونکه سال قبل نیز اپل در گوشی آیفون ایکس آر بجای استفاده از تاچ سه بعدی، از فناوری هپتیک تاچ بهره برد که بجای تاچ سه بعدی با لمس طولانی کاربر می توانست به منو رفته و کارهای مختلفی انجام دهد. حالا کاربران می توانند بجای لمس طولانی تنها مدت کمی آیکون مدنظر خودرا لمس کنند.

منبع:

دسته‌ها