تعرفه ها و خدمات ایرانسل در اربعین ۹۷ اعلام گردید

خرید بک لینک: ایرانسل در سال ۹۷ هم علاوه بر ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه بسته های ویژه و مقرون به صرفه برای زائران اربعین حسینی (ع) درنظر گرفت.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، از ۲۸ مهر تا ۱۱ آبان ماه علاوه بر۱۰ مگابایت اینترنت روزانه ای که به مجانی برای مشترکان ایرانسل قابل فعال سازی است، چهار بسته اینترنت هفتگی از ۱۵۰ مگابایت تا ۱ گیگابایت در نظر گرفته شده تا زائران اربعین حسینی (ع) بتوانند به انتخاب خود از آن ها استفاده کنند.
مشترکان ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری #۸*۱۱۱۱* بسته های مجانی ۱۰ مگابایتی روزانه را برای خود فعال کنند.
همچنین مشترکان ایرانسل می توانند با شماره گیری کددستوری #۲*۳*۱۱۱۱* برای فعال سازی هر یک از بسته های مد نظر خود اقدام نمایند. هزینه مصرف آزاد اینترنت رومینگ در کشور عراق هم ۴۹۹ تومان به ازای هر مگابایت در نظر گرفته شده است.
تمامی بسته های عرضه شده اعم از بسته ۱۰ مگابایتی مجانی روزانه و ۴ بسته هفتگی با استفاده از نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» هم در دسترس قرار گرفته اند.

مشترکان رومینگ خویش را در ایران فعال کنند
ایرانسلی هایی که قصد استفاده از بسته های دیتای رومینگ را دارند باید قبل از خروج از ایران با استفاده از یکی از روش های دستی، با استفاده از نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» یا با شماره گیری کددستوری #۱*۱۱۱۱* مبادرت به فعال کردن رومینگ بین الملل خود کرده و در طول اقامت خود در کشور عراق، از شبکه رومینگ یکی از اپراتورهای عراقی استفاده کنند.
مشترکان ایرانسل در نظر داشته باشند که بسته های اینترنت فعال در داخل ایران، خارج از ایران فعال نیستند و زائران جهت استفاده از اینترنت رومینگ بین المللی در کشور عراق، نیاز به تهیه یکی از بسته های عرضه شده را دارند.
همچنین، مشترکان ایرانسل لازم است ضمن همراه داشتن گوشی هوشمند، ابتدا دیتا (Data) و سپس رومینگ دیتا (Data Roaming) را در تنظیمات گوشی خود فعال کنند. همینطور، با عنایت به اینکه اپراتورهای فعال در کشور عراق از فناوری شبکه نسل دوم و سوم تلفن همراه پشتیبانی می کنند، لازم است تنظیمات گوشی کاربران بر روی (WCDMA / GSM Auto) تنظیم شده باشد.
مشترکان ایرانسل می توانند با تهیه کارت شارژ در ایران و شارژ سیم کارت پیش از خروج از کشور و یا با همراه داشتن کارت شارژ برای شارژ سیم کارت در عراق با شماره گیری کددستوری #PIN)*۱۴۱*PIN همان عدد ۱۶ رقمی درج شده روی کارت شارژ است) از داشتن اعتبار در حساب ایرانسلی خود مطمئن شوند. همینطور شارژ سیم کارت با استفاده از کارت بانکی با شماره گیری #۷*، با استفاده از سایر کدهای دستوری و همراه داشتن رمز دوم کارت بانکی هم امکان پذیر است.
روشن کردن گوشی و فعال سازی رومینگ در کشور عراق هم هیچ هزینه ای برای مشترکان ایرانسل ندارد. مشترکان ایرانسل همینطور می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming رجوع کنند.
همینطور ایرانسل هزینه تماس با ایران و داخل عراق را برای مشترکان خود ۲۴۹۹ تومان و تماس های دریافتی را ۸۹۹ تومان در نظر گرفته است، هزینه ارسال پیامک هم ۴۹۹ تومان است، اما دریافت پیامک برای مشترکان مجانی است.
زائران باید در نظر داشته باشند که برای شماره گیری وقتی از رومینگ بین الملل استفاده می نمایند، لازم است قبل از شماره مشترک مدنظر خود حتماً کد ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشترکان شماره های مد نظر خویش را با پیش شماره ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره سازی کنند تا در زمان برقراری تماس سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
مشترکان ایرانسل در این سفر همواره در تمامی ساعات شبانه روز می توانند با شماره گیری ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ از کارشناسان ایرانسل راهنمایی بگیرند.

دسته‌ها