راه اندازی کتابفروشی آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی

به گزارش خرید بک لینک دو محقق دانمارکی با همکاری یکدیگر طرحی معروف به بوکسبی را به اجرا درآورده اند که هدف از این کار تاسیس یک کتابفروشی آنلاین با استفاده از فناوری هوش مصنوعی است.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از نیواطلس، کتابفروشی آنلاین Booksby.ai به صورت کامل با استفاده از فناوری هوش مصنوعی طراحی و اداره می شود. تمامی امکانات و جنبه های این سایت با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی طراحی شده و بعنوان مثال چینش کتاب ها در سایت و همین طور انتخاب و نمایش جلد آنها و هم گزینش و انتشار نقدها و تصاویر افراد منتقد کتب از راه هوش مصنوعی انجام می شود.
تمامی کتبی که برای خرید در این سایت به معرض نمایش گذاشته شده اند، از راه سایت آمازون در دسترس هستند. آندریاس رفسگارد و میکل لوس که سایت Booksby.ai را راه اندازی کرده اند، می گویند استفاده از هوش مصنوعی در سایت مورد اشاره باعث گردیده تا خیلی از اموری که باید توسط انسان ها انجام شوند به صورت کامل به صورت ماشینی و بی دردسر صورت بگیرند.
در حال حاضر با افزودن هر کتاب به این سایت، عنوان اصلی، اسامی نویسندگان، توضیح و معرفی کتاب و نقدهای مختلف به صورت خودکار به صفحه کتاب مورد اشاره اضافه می شود.
همچنین تصاویر جلد و افراد ناقد هم در کنار هر کتاب قرار می گیرد.
اجرای چنین طرحی زمینه را در آینده برای اجرای ابتکار عمل های مشابه فراهم می آورد و می توان سایت های مشابهی را با امکانات و خدمات متنوع راه اندازی نمود که احتیاج به دخالت انسان در آنها برای تامین محتوا و عرضه سرویس های فروش آنلاین و غیره به حداقل برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها