مشکل عجیب لپ تاپ فوق مدرن مایکروسافت، عدم نصب جک هدفون

خرید بک لینک: مایکروسافت چند روزی است لپ تاپ / تبلت فوق مدرن سرفیس پرو ایکس خودرا به قیمت هزار دلار عرضه نموده، اما با کمال تعجب جک هدفون بر روی آن نصب نکرده است.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از بیزینس اینسایدر، لپ تاپ جدید سرفیس پرو ایکس مجهز به تراشه جدید و کم مصرفی است که شارژ باتری ۱۳ ساعته را برای آن به ارمغان آورده است. اما معین نمی باشد چرا مایکروسافت از نصب یک جک هدفون ساده که برای چنینی محصولی کاملا ضروری می باشد، خودداری کرده است.
این نخستین بار است که یک شرکت شناخته شده تولید لپ تاپ در جهان در سال های اخیر محصولی را روانه بازار می کند که کاربران نمی توانند به آن هدفون وصل کنند.
البته مایکروسافت این لپ تاپ را با فناوری نوظهور هدفون بی سیم خود سازگار کرده تا افراد بتوانند به صورت بی سیم صدای مورد نظر را از این لپ تاپ دریافت نمایند، اما معمولا شرکت های سازنده لپ تاپ جک هدفون را از تولیدات خود حذف نمی کنند.
به هر حال افرادی که اصرار به استفاده از هدفون سیمی بر روی لپ تاپ مذکور داشته باشند چاره ای ندارند جز اینکه یک دانگل جک هدفون یو اس بی – سی را با پرداخت ۱۲ دلار خریداری نموده و آنرا در کنار لپ تاپ سرفیس پرو ایکس مورد استفاده قرار دهند.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها