ماساژور پوشیدنی برای کارمندانبعلاوهتصاویر

خرید بک لینک: یک ماساژور پوشیدنی اخیرا توسعه یافته است که با تحریک عضلات پا و به جریان انداختن خون به کسانی نظیر کارمندان که در طول روز مدت زیادی را روی صندلی می نشینند و پاهایشان رو به پایین است و حرکت ندارد و حتی ورزشکارانی که تمرینات فرسایشی با پا انجام می دهند، کمک می نماید.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، پاهای کسانی که یک جلسه در باشگاه ورزشی حرکات سخت پا انجام می دهند تا کارمندانی که ساعت ها روی صندلی می نشینند یا رانندگانی که ساعت ها پشت فرمان می نشینند، همواره در معرض لطمه است و امکان دارد در گذر زمان سبب تیر کشیدن، درد و مسائل جدی تر شوند.
حالا یک ماساژور پوشیدنی به نام “اسپرینگ”(Spryng) با هدف تسریع ریکاوری عضلات و بهبود گردش خون طی ۱۵ دقیقه توسعه یافته است.
این ماساژور از تکنیکی به نام فشرده سازی بادی استفاده می نماید که پاها را برای رفع اسید لاکتیک و گردش خون تازه و مغذی ماساژ می دهد.
این وسیله طوری طراحی شده اند که قابل حمل باشند، بدین سبب شما می توانید آنها را در هر جایی به آسانی استفاده کنید. کاربران امکان انتخاب بین سه تنظیمات شدت و دو الگوی بادی را دارند.

یکی از کاربردهای مهم “اسپرینگ” اجتناب از کار کردن با عضلات ضعیف است تا منجر به خستگی و احتمال لطمه نشود. یکی دیگر از کاربردهای “اسپرینگ” این است که از جمع شدن خون در پاهای کاربر جلوگیری می کند، چیزی که وقتی شما زمان زیادی را نشسته یا ایستاده باشید، اتفاق می افتد.
بگفته سازندگان این ماساژور پوشیدنی، این دستگاه می تواند سبب افزایش تندرستی شما شود و حتی در زمان افزایش سطح فعالیت ورزشی نیز مناسب می باشد و به بهبود گردش خون در بدن کمک می نماید.

این وسیله طراحی شده است تا از انقباض طبیعی عضلات تقلید کند و اکسیژن بیشتری به سلول های بدن برساند.
امکان دارد تا کنون وسایل مختلفی نظیر جوراب های فشرنده عضله دیده باشید که کاری مشابه با “اسپرینگ” انجام می دهند، اما سازندگان “اسپرینگ” تاکید می کنند که این وسایل زمانی که شما ثابت نشسته یا ایستاده اید، کار نمی کنند. مزیت “اسپرینگ” حرکتی است که به صورت هماهنگ بین هر دو پا به وجود می آورد.

این ماساژور پوشیدنی در چهار رنگ مختلف عرضه خواهد شد و عمر باتری آن با یک دفعه شارژ، ۲.۵ ساعت استفاده فعال است. بدین سبب کاربر می تواند ۱۰ جلسه ماساژ ۱۵ دقیقه ای را با یک دفعه شارژ دریافت کند.
پدهای این ماساژور قابل شستشو هستند و بگفته سازندگان با پاهای ۹۵ درصد از افراد مطابقت دارند.
انتظار می رود این دستگاه در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ با قیمت ۱۸۹ دلار در دسترس قرار گیرد.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها