ال جی منتشر کرد؛ تصاویر تلویزیونی که لوله می گردد

به گزارش خرید بک لینک یک تولید کننده محصولات الکترونیکی از تلویزیونی رونمایی کرده که در صورت عدم نیاز کاربر داخل یک جعبه لوله و بدین سان از نظر مخفی می گردد.

به گزارش خرید بک لینک به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت ال جی در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی از یک تلویزیون رونمایی کرده که لوله می گردد. این تلویزیون با فشار یک دکمه از انظار مخفی و در یک جعبه کوچک جمع می گردد.

اما LG Signature OLED TV R بیشتر از یک ترفند ساده را در خود پنهان دارد. این روشی نوین و جالب توجه برای طراحی یک تلویزیون است.

ضخامت اندک این تلویزیون سبب می گردد به راحتی لوله شود و یک خصوصیت کارآمد است. ساخت این تلویزیون گامی در جهت تکامل سری تلویزیون های Signiture شرکت ال جی است.

سری Signiture کیفیت وضوح 4K HD/HDR دارد. LG Signature OLED TV R تلویزیونی ۶۵ اینچی است که درون یک جعبه کوچک جمع می گردد.

جالب آنکه می توان از این تلویزیون برای فعالیت های ساده تر مانند گوش دادن به موسیقی هم استفاده نمود. برای این منظور حالت Line در تلویزیون در نظر گرفته شده که به کاربر اجازه می دهد به صورت خاص به موسیقی گوش کند و اطلاعاتی مانند زمان و وضعیت آب وهوا را ببیند. همینطور کاربر می تواند بانصب دستیار هوشمند آلکسا به تلویزیون به صورت صوتی دستور دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها