توسعه ماسک صورت با فناوری چاپ 3بعدی!

به گزارش خرید بک لینک شرکت آمریکایی ˮNeutrogenaˮ به تازگی ماسک های آبرسان صورت توسط فناوری چاپ ۳بعدی توسعه داده است.
به گزارش خرید بک لینک به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، بتازگی خیلی از افراد از ماسک های آبرسان صورت استفاده می نمایند حال یک شرکت آمریکایی ماسک های آبرسان صورت را که توسط چاپ ۳ بعدی احداث شده، تولید کرده است.
این ماسک ها از مواد مغذی تولید می شوند و این مساله اساسا سبب محبوبیت آنها خواهد شد. این ماسک ها MaskiD نام دارند. شرکت سازنده مطابق با نیازهای کاربران این ماسک ها را توسعه می دهد.
کاربران با استفاده از تلفن هوشمند خود، می توانند از چهره خود یک عکس سلفی بگیرند تا توسط یک برنامه خاص نقشه دیجیتال سه بعدی از چهره آنها احداث شود. این نقشه شامل اطلاعاتی مانند اندازه دقیق و شکل بینی آنها و اندازه گیری های دقیق بین فضاهای بین خاصیت های مختلف صورت فرد می باشد.
در گام بعدی، کاربران می بایست از سیستم “Skin۳۶۰” این شرکت که پیشتر انتشار یافته استفاده کنند. این سیستم شامل یک دستگاه تصویربرداری با گوشی هوشمند به نام “SkinScanner” و یک برنامه است. با استفاده از این سیستم، اطلاعاتی مانند اندازه و عمق خطوط/چین و چروک و میزان رطوبت بخش های مختلف پوست صورت کاربر مشخص میگردد.

نقشه چهره و داده Skin۳۶۰ به سرور شرکت Neutrogena آپلود میگردد و این شرکت از این اطلاعات برای تولید ماسک مناسب آن فرد استفاده می نماید.
ماسک های مذکور از هیدروژل متشکل از سلولز تهیه شده از نوعی لوبیا به نام “پارکیا” و جلبک قرمز ساخته می شوند. این مواد حاوی ترکیباتی برای جوانسازی پوست هستند.
این ترکیبات شامل “اسید هیالورونیک خالص”(purified hyaluronic acid)، برای بهبود رطوبت پوست، ویتامین B۳ برای بهبود رنگ پوست، بابونه گاوی برای کاهش قرمزی و گلوکزامین
برای رفع پوسته پوسته شدن و کاهش چین و چروک و ویتامین C برای روشن تر کردن رنگ پوست است.
هم اکنون قیمت ماسک “MaskiD” مشخص نشده است اما طی ماه های آینده افراد ساکن آمریکا می توانند این ماسک را از راه وبسایت شرکت “Neutrogena” تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها